Допишіть рівняння реакції,встановіть тип реакції , назівть речовини C2H2+H2 - C3H8+O2- C2H4+Br2-


Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Даша.

Ответ:

C2H2 + H2 = C2H6 реакция соединение

C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O реакция горение

C2H4 + Br2 = C2H4Br2 реакция соединение

Объяснение: