знайти масу та кількість речовини осаду, шо утворився в результаті взаємодії калій гідроксиду з

200г алюміній хлориду​

Ответы на вопрос

Отвечает Аниканов Сергей.

Ответ:

Дано:                                                 розв'язання

m(AlCl3)=200г                          200г              х моль

m(осаду)=?                              AlCl3+3KOH=Al(OH)3+3KCl

v(осаду)=?                                133,5г            1 моль

                                                 M(AlCl3)=133,5г          Al(OH)3-осад

                                                  v (Al(OH)3 )  =\frac{200*1}{133.5}  =1.5моль

                                                  М(Al(OH)3 ) =78г

                                                m=M*v                                              

                                                 m(Al(OH)3 ) =78г*1,5=117г

Відповідь:маса=117г; кількість речовини =1,5моль

   

Объяснение: