Оксид неметалічного елемента Е утворює кислоту H2EO3, масова частка оксигену в якій становить

58,54%. Назвіть елемент Е, складіть формулу його оксиду, у якому його валентність — IV - срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Шелковникова Алина.

Дано:

H2EO3

W(O) = 58,54%

Знайти: E-?

Розв'язання:

W(O)= Ar(O)*n/Mr(H2EO3)*100%

58,54%=16*3*100%/x

x=82

Mr(H2EO3)=82

Ar(E)= 82-(2*1+3*16)=82-50=32.

E-S(Сульфур)

SO2

Формула H2SO3