СРОЧНО ,ДАЮ 50!!!!!!! Обчисліть масу хлор метану,яку можна отримати з метану об’ємом 5,6л(н.у.).


Ответы на вопрос

Отвечает Паночишена Діана.

Ответ:

СН4+ 4Сl2=CCl4+4HCl

1л        4л

Х=5л*4л/1л=20л

Объяснение: