До розчину солі масою 100 г з масовою часткою 5% долили 25 г води. Обчисліть масову частку солі в

новому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Полина.

Ответ:

4%

Объяснение:

5*100/100= 5 г сіль

100-5=95 г вода

95+25=120 г вода

120+5= 125 г розчин

(5/125)*100=4%