обчисліть формулу алкіну, у якому масові частки карбону 88,89%, Гідрогену 11,11%. Густина за

аргоном 1,35​

Ответы на вопрос

Отвечает Артюшина Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо молекулярну масу:

Мr(CxHy)=d*M(Ar)=1.35*40=54

Знайдемо х та у по відношенню масові частки до атомної маси:

Аr(C)=12, Ar(H)=1

х : у = 0.8889/12 : 0.1111/1 = 0,074075 : 0.1111 = 4 : 6

Перевіремо: М(С4Н6) = 12*4+6 = 54