За добу людина на побутови потреби витрачае близько 300 л очищиной води.Зробить необхидни

обчислення й укажить скильки води в литрах людина може зекоромита на мисяць 31 день,якщо протягом доби буде выкористовувати 250 л води.Виконаты розрахункову задачу​

Ответы на вопрос

Отвечает Бах Женя.

Ответ:

Якщо використовувати по 300л за день, то за місяць(31 день) людина використає 300*31 = 9300л

Якщо по 250л, то 250*31 = 7750л

9300 - 7750 = 1550л можна зекономити.