5 г кухонної солі добули випаровуванням 250 г розчину натрій хлориду.Визнач масову частку кухоеної

солі в розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Массовая доля вещества в растворе:

ω = [m(в-ва)/m(p-p)] * 100 = (5/250)*100 = 2%