Обчисліть та позначте масову частку натрій нітрату (NaNO3) в розчині якщо йогорозчин мпсою 130г з

масовою часткою соді 12 % долили воду масою 70г

Ответы на вопрос

Отвечает Матюшева Лолла.

Ответ:

Дано:

в раствор

m(p-pa)=130г

w(соды)=12%

долили

m(воды)=70г

Найти:

w1(соды)-?

________________

1)находим массу соды

130г-100%

хг-12%

х=130×12/100=15.6%

2)находим массу второго раствора

130+70=200

3)находим концентрацию соды во втором растворе

200г-100%

15,6г-х%

х=15,6×100/200=7,8%

Ответ:7,8%