Треба приготувати 1000 г розчину столового оцту з масовою часткою розчиненої речовини 6%. Обчисліть

маси води і оцтової есенції які треба використати для виготовлення даного розчину? Срочно даю 40 баллов.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Кирилл.

Ответ:

60г і 940г

Объяснение:

Дано:

m(розчину) = 1000г

w (р.р.)=6%(або 0.06г)

_________________

m(H2O)-?

m(p.p.)-?

Розв'язання

m(p.p.)=0.06 *1000г=60г

m(H2O)=0.94*1000г=940г

Отвечает Гергель Дмитрий.

Ответ

60 и 980 грамм

Объяснение: