У воді масою 180г розчинили 20г солі масова частка солі в отриманому розчині становить


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Алёна.

Объяснение:

W=m(р.р.)/m(р-ну)

W=20г/(180г+20г)=20г/200г=0,1

0,1=10%

Отже, масова частка солі у розчині 10%.