Нарооооооооооооод помогите пожалуйста с химией Користуючись схемою генетичного зв’язку органічних

сполук складіть рівняння реакцій, що відповідають таким схемам перетворень: 1) CH2=CH2 → C2H5OH → CH3–COOH 2) C2H5OH → CH3COH → CH3COOH 3) CH3Br → CH3OH → HCOH 4) CH3COH → C2H5OH → CH2=CH2

Ответы на вопрос

Отвечает Адамовский Никита.

Ответ:

1 C2H4+H20=C2H50H

C2H50H=NaBH4=>CH3COOH

2 C2H5OH +CuO=CH3CHO+H2O+Cu

CH3CHO+Ag2O=NH3/H2O,t=>2Ag+CH2COOH

3 CH3Br+KOH=спирт=>CH3OH+KBr

CH3OH+CuO=Cu+H2O+HCHO

4 CH3CHO+H2=C2H5OH

C2H5OH=H2SO4, t>140°=>C2H4

Объяснение:

Между равно написаны условия реакций