Здійсніть перетворення по схемі CH4 -- CO2-- CaCO3 --- CaO--CaCl2


Ответы на вопрос

Отвечает Румянцев Алик.

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

CO2 + Ca(OH)2 = CaCO3 + H2O

CaCO3(t) = CaO + CO2

CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O