Складіть рівняння реакції взаеєодії аміноетанової кислоти з хлоридною кислотою, калій

гідроксидом, натрій карбонатом,eтанолом.Срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Суюнова Адэлина.

Ответ:H2N-CH2-COOH + HCl = [NH3+ -CH - COOH]Cl-

H2N-CH2-COOH +  KOH = NH2 - CH2 - COONa + H2O

H2N-CH2-COOH +  K2CO3 = NH2 - CH2 - COOK + CO2 + H2O

H2N-CH2-COOH + CH3 - CH2 - OH = NH2 - CH2 - COOC2H5 + H2O

Объяснение: