визначте масу осаду, який утвориться внаслідок дії розчину, що мiстить 18,25 г гiдроген хлориду

(HCl), на розчин аргентум(I) нитрату(AgNO3), масою 136 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Бовыкин Егор.

18,25 г   136г      ?

HCl+ AgNO3= AgCl ↓ + CO2+ H20

N (HCl) = 18, 25 / 36,6 = 0,5 моль

N( AgNO3) = 136/ 170= 0,8 моль

Розрахунок проводимо за нестачею, тобто N (AgCl) = 0, 5 моль

m( AgCl) = 0,5 * 143,5 = 71,75 г

В- дь : 71, 75 г