4. Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі «ланцюжки» перетворень, тобто

із першої речовини добути другу, із другої – третю: а) Р → Р2О5 → Н3РО4 ; б) Сu → Сu2O → CuO

Ответы на вопрос

Отвечает Soima Viktoria.

Ответ:

Объяснение:

a) 4P+5O2=2P2O5

P2O5+3H2O=2H3PO4

б)4Cu+2O2=4Cu2O

2Cu2O+O2=4CuO