Амоніак масою 34 кг пропустили через розчин сульфатної кислоти. Одержали 118,8 кг амоній

сульфату. Який вихід продукту реакції?

Ответы на вопрос

Отвечает Куртеева Ксения.

Ответ:

Объяснение:

34000 г                             х  г

  2NH3   +   H2SO4  =  (NH4)2SO4

2*17 г/моль                     132 г/моль

mтеор((NH4)2SO4) = 34000*132/(2*17*1000) = 132 кг

w((NH4)2SO4) =mпракт/mтеор = 118,8/132 = 90%