. Підбиріть коефіцієнти до окислювально-відновних реакцій : CuO + NH3 = Cu + N2 + H2O КР,

Пожайлуста!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Преснов Константин.

Ответ:

Объяснение:

Підбиріть коефіцієнти до окислювально-відновних реакцій :

+2           -3            0       0

3CuO + 2NH3 = 3Cu + N2 + 3H2O

Сu+2  + 2e  =  Cu(0)   восстановление,  Сu+2 - окислитель ║ 3

2N(-3) - 6e  = N2(0)   окисление, NH3 - восстановитель       ║ 1

КР, Пожайлуста!!!!!!