При взаємодії 376 г алюміній оксиду з нітратною кислотою, утворилась сіль масою 1370 г. Встановіть

вихід продукту реакцію від теоретичного.

Ответы на вопрос

Отвечает Головина Лиза.

Ответ:

87%

Объяснение:

Al₂O₃+6HNO₃=2Al(NO₃)₃+3H₂O

n(Al_{2} O_{3} )=\frac{m}{M} =\frac{376}{102} =3,69 моль

mтеор(Al(NO3)3)=n*M=3,69*2*213=1572 г

η=mтеор/mпракт*100%=1370/1572*100=87%