Написати рівняння реакцій в молекулярній та іонно-молекулярній формах: а) КМnО4 + MnSО4 + Н2О ®

б) Fe3О4 + A1 ® в) Са(ОН)2 + С12 ®​

Ответы на вопрос

Отвечает Вахитов Влад.

Ответ:

Объяснение:

Написати рівняння реакцій в молекулярній та іонно-молекулярній формах:

а) 2КМnО4 +3 MnSО4 + 2Н2О =  5МnO₂  +  K2SO4  +  2H2SO4

2К⁺  + 2МnО4⁻ +3 Mn²⁺ + 3SО4²⁻ + 2Н2О =  5МnO₂↓  +  2K⁺ + SO4²⁻  +  4H⁺ + 2SO4²⁻

б) 3 Fe3О4 + 8A1  =   9Fe     + 4Al2O3

в) 2Са(ОН)2 + 2С12  =  CaCl2  +  Ca(ClO)2  +  2H2O

  2Са²⁺ +  4 ОН⁻ + 2С1₂⁰  =  Ca²⁺₄ + 2Cl⁻  +  Ca²⁺ + 2ClO⁻  +  2H2O