Складіть рівняння реакції, що відображають перетворення за схемою: Н2О-->Н2-->НІ-->Н2О.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

2H2+O2=2H2O

H2+I2=2HI

HI+6HNO3=HIO3+6NO2+3H2O

Отвечает Гербачевский Сергей.

Ответ:

1. Zn+H20=ZnO+H2

2. H2+I2=2HI

3.HI+NaOH=NaI+H20