Терміново, будь ласка Розрахувати масу натрій нітрату, який треба додати до 160 г розчину цієї

солі з масовою часткою розчиненої речовини 10%, щоб отримати розчин цієї солі з масовою часткою речовини 20%​

Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Виктория.

Ответ:

20 г

Объяснение:

Масса NaNO3 в 10%-м р-ре

m(NaNO3) = 0,1*160 = 16 г

Пусть m(NaNO3), которую надо добавить = х, чтоб получить 20%-й р-р

0,2 = (16+х)/(160+х)

32+0,2х = 16+х

0,8х = 16

х = 20 г