Срочно пожалуйста!! Скільки потрібно рослині поглинути вуглекислого газу, щоб підчас фотосинтезу

синтезувати 10 г глюкози?

Ответы на вопрос

Отвечает Ярышкина Полина.

Ответ:

Объяснение:

  х л                            10 г

6CO2 + 6H2O = С6H12O6 + 6O2

6*22,4 л/моль      156 г/моль

V(CO2) = 6*22,4*10/156 = 8,62 л