Обчисліть, який об'єм водню виділиться при взаємодії 30 г Кальція з ортофосфатною кислотою​


Ответы на вопрос

Отвечает Погосян Генрих.

30г----------------------------------х=16,8л

3Ca+2H3PO4=Ca3(PO4)2+3H2

120-----------------------------------67,2л

х=(30×67,2)÷120=16,8

Ответ:16,8 водорода