Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: Укажіть типи реакцій

KMnO₄⇒O₂⇒MgO ↓ P₂O₃

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Андрей.
1) KMnO4=K+Mn+O2 (реакция разложения)

2)3O2+4P=2P2O3 (реакция соединения)

3)O2+2Mg=2MgO (реакция соединения)