Яка маса води витратиться на гідратацію 21 г етену? Який об’єм продукту реакції?


Ответы на вопрос

Отвечает Скрепнюк Егор.

Ответ:

13.5g

Объяснение:

Молярни маси этену та води:

Mr(CH2=CH2)=12*2+1*4=28

Mr(H2О)=1*2+16=18

Рівняння реакції:

m...........21g..............Xg

       CH2=CH2 + H2O -> CH3-CH2OH

Mr.......28g/mol......18g/mol

21:28 = X:18

X = 21*18:28=13.5