7.Який об’єм вуглекислого газу (н. у.) виділиться внаслідок термічного розкладу 230 г магній

карбонату?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудайберди Айдос.

MgCO3 - магний карбонат

230гр---------------х=61,33л

MgCO3=MgO+CO2

84гр----------------22,4л

х=(230×22,4)÷84=61,33

Ответ:CO2 - углекислый газ - объём - 61,33л