У сплаві число атомів Купруму вдвічі більше від числа атомів Аргентуму. Обчисліть масову частку(%)

Аргентуму в сплаві. Помогите пожалуйста!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лебеденко Игорь.

Объяснение:

Нехай візьмемо гіпотетичний сплав, який складається з 3 атомів: 2 атомів Купруму та 1 атома Аргентуму (Купруму вдвічі більше)

Звідси маємо

Ar(Cu) · N(Cu) = 64 · 2 = 128 умовних одиниць маси

Ar(Ag) · N(Ag) = 108 · 1 = 108 умовних одиниць маси

Разом: 236 умовних одиниць маси

Рахуємо масову частку Аргентуму

w(Ag) = 108 / 236 = 0.4576 або 45.76%