обчислить число атомив оксигену в молекуле nitrogen оксиду в якому масова частка оксигену становить

69,6 процентов, напишите пожалуйста подробное решение​

Ответы на вопрос

Отвечает Цокало Рома.

Ответ:

2

Объяснение:

Масова частка Нітрогену в цьому оксиді 30.4%

Нехай маса оксиду 100 г, тоді маса Нітрогену в ньому 30.4 г, а Оксигену 69.6 г

Співвідношення кількості речовини елементів у сполуці дорівнює співвідношенню індексів біля цих елементів

\dfrac{m(N)}{A_r(N)} : \dfrac{m(O)}{A_r(O)} = \dfrac{30.4}{14} : \dfrac{69.6}{16} = 2.17 : 4.35 = 1 : 2

Отже формула оксиду NO₂

Число атомів Оксигену - 2