34. Позначте число атомів Оксигену, що містяться у складі однієї формульної одини- ці ферум

оксиду, якщо масова частка атомів Феруму в ньому становить 70 %.35. Обчисліть число атомів Оксигену в одній молекулі нітроген оксиду, в якомумасова частка Оксигену становить 63,2 %.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коробейников Даниил.

Ответ:

18.06 × 10^23 ; 18.06 × 10^23 атомов

Объяснение:

34) Fe2O3

N(O) = 6.02 × 10^23 × 3 = 18.06 × 10^23 атомов

35) N2O3

N(O) = 6.02 × 10^23 × 3 = 18.06 × 10^23 атомов