Визначте яка маса солі утвориться при взаємодії оцтової кислоти із кальцій оксид маса якого 112 г?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кувайцев Егор.

Ответ:

Масса ацетата кальция - 316 гр.

Объяснение:

2CH3COOH + CaO = Ca(CH3COO)2 + H2O

Mr(Ca(CH3COO)2) = 40+118=158

m(Ca(CH3COO)2) = (112*158)÷56 = 316 гр.