До розчину калій хлориду KCl масою 900 г і масовою часткою солі 10 % додали 80 г води. Яка масова

частка (%) KCl в утвореному розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Подвигина Арина.

m(розчину) = 900 g

w(соли) = 10%

m(h2o) = 80 g

W(соли1) - ?

m(соли) = 0.1 * 900 = 90 g

m(розчину1) = 900 + 80 = 980 g

W(соли1) = 90 / 980 = 0.091 = 9.1 %