Який об'єм етену потрібен для отримання 42 гр. етанолу​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынюк Диана.

Ответ:

дано

m(C2H5OH) = 42 g

---------------------

V(C2H4) - ?

C2H5OH-->C2H4+HOH

M(C2H5OH) = 46 g/mol

n(C2H5OH) = m(C2H5OH) / M(C2H5OH) = 42 /46 = 0.91 mol

n(C2H5OH) = n(C2H4) = 0.91 mol

V(C2H4) = n(C2H4) * Vm  = 0.91*22.4 = 20.384 L

ответ 20.384 л

Объяснение: