До розчину цинк хлориду з масовою часткою солі 8% долили 40 мл води. Обчисліть масову частку солі в

одержаному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Сеславинская Анастасия.

Ответ:

6,7%

Объяснение:

m(ZnI2)=200*8/100=16г

m(розчину)=200+40=240г

w=16*100/240=6,7%