Яка кількість речовини осаду (моль) утвориться при взаємодії цинк сульфату з 240 г натрій

гідроксиду?

Ответы на вопрос

Отвечает Муркин Рома.

m(NaOH) = 240 g

N(осаду) - ?

N(NaOH) = 240 / (23+16+1) = 240/40 = 6 моль

                6 моль                        х моль

ZnSO4 + 2NaOH = Zn(OH)2 + Na2SO4

                2 моль                         1 моль

2:6 = 1:x

2x = 6

x = 3

ответ 3 моль