У воді масою 110г розчинили сіль масою 15г. Масова частка солі в розчині дорівнює А 1,5% В 6% Б 3%

Г 12%

Ответы на вопрос

Отвечает Сагынгали Нуржау.

Ответ:

дано

m(H2O)  =  110 g

m(соль) = 15%

----------------

W(соль) - ?

W(соль)= m(соль) / (m(H2O) + m(соль)) * 100% = 15 / (110 + 15) * 100% = 12%

ответ 12% Г)

Объяснение:

Отвечает Гарбузова Циля.

Відповідь: правильно це чи ні але я думаю що Б

Пояснення: