Яка маса алюмінію прореагує з хлоридною кислотою якщо при цьому виділиться 0,25моль водню?​


Ответы на вопрос

Отвечает Салбиева Тома.

Ответ:

2Al+6HCl=2AlCl3+3H2

n(H2)=V/Vm=2.24/22.4=0.1 моль

n(Al):n(H2)

     2:3

     x:0.1

x=2*0.1/3=0.07 моль

m(Al)=n/M=0.07*27=1.89 г

Объяснение: