Скільки солі і води потрібно взяти щоб приготувати 80г 5% розчину


Ответы на вопрос

Отвечает Шахова Виктория.

m(розчину) = 80г

w(соли) = 5%

m(соли) = 0.05 * 80 = 4 г

m(води) = 80 - 4 = 76 мл