яка маса і кількість речовин цинку витратиться, для добування 1,12 л водню під час реакції його з

розчином хлоридної кислоти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Ответ:

Объяснение:

Хг, Х моль                                           1,12 л

 Zn       +      2HCl    =    ZnCl2     +     H2

n=1 моль                                            n=1 моль

М=65 г/моль                                    Vm=22,4 л/моль

m= 65 г                                              V = 22,4 л

Х г  Zn   -   1,12 л Н2

65 г Zn  -  22,4 л  Н2

m(Zn) = 65 * 1,12 / 22,4 = 3,25 г

n(Zn) = m / M = 3,25 / 65 =0,05 моль