Помогите. Пожалуйста!!! скільки літрів водню отримали ,якщо до 128 г барію додали воду.


Ответы на вопрос

Отвечает Чакаев Билал.

m(Ba) = 128 g

V(H2) - ?

N(Ba) = 128 / 137 = 0.93 моль

0.93 моль                        х моль

Ba + 2H2O → Ba(OH)2 + H2

1 моль                               1 моль

1:0.93 = 1:x

x = 0.93

V(H2) = 0.93 * 22.4 = 20.832 = 20.8 л