Обчисліть масову частку Оксигену в сполуках: 1) Cu2O;2) NahcO3.В якій із речовин масова частка

Оксигену більша?а) 1;б) 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ganiev Imran.

Ответ:

Объяснение:

1) Mr(Cu2O) = 64*2 + 16 = 144

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Cu2O)  *100% = 16*1 / 144  *100% =11,11%

2) Mr(NaHCO3) = 23 + 1 + 12 + 16*3 = 84

W(O) = Ar(O) *n / Mr(NaHCO3)  *100% = 16*3 / 84  *100% =57,14%

Ответ: б