Обчисли масову частку Оксигену у молекулі сульфатної кислоти H2SO4


Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Кирилл.
1) Для початку треба обчислити молекулярну масу сульфатної кислоти:
Mr ( H2SO4 ) = 2 • 1 + 1 • 32 + 4 • 64 = 98

2) Зараз вже можна починати обчислювати масову частку Оксигену:

Треба кількість атомів Оксигену помножити на його атомну масу і поділити на молекулярну масу речовини в якій він знаходиться
W ( O ) = 4 • 16 = 64 / 98 = 0,653 або 65,3%
Відповідь: 65,3%