Змішали 11,2 г заліза з 6,4 г міді. Визначте загальну кількість атомів Феруму Купруму в суміші.


Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Ирина.

m(Fe) = 11.2 g

m(Cu) = 6.4 g

n(FeCu) - ?

N(Fe) = 11.2 / 56 = 0.2 mol

N(Cu) = 6.4 / 64 = 0.1 mol

n(Fe) = 0.2 * 6.02*10^23 = 1.204 * 10^23 атомов

n(Cu) = 0.1*6.02*10^23 = 0.602 * 10^23 атомов

n(FeCu) = 0.602 * 10^23 + 1.204*10^23 = 1.806 * 10^23 атомов