Б) к •1. Массасы 400 г натрий гидроксиді бар ерітіндіге мыс (ІІ) хлоридінің ерітіндісінқосты.

Түзілген тұнбаның массасын анықтаңдар.Жауабы: 490 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Байтемирова Жания.

Ответ:490

2NaOH+CuCl_2=Cu(OH)_2+2NaCl

Cu(OH)_2-  тұнбаның

Mr(2NaOH)=2*(23+16+1)=80

Mr(Cu(OH)2) = 64+(16+1)*2=64+34=98

80-----98

400----x

\frac{98}{80} =\frac{x}{400}

x=\frac{98*400}{80}=490

Объяснение: