Скідьки грамів калій йодиду і води потрібно взяти, щоб приготувати 50г 0,1%-вого розчину?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашова Ира.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) =50 г

W(в-ва) =0,1%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 0,1 *50 /100% =0,05 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 50 - 0,05 = 49,95 г