Складіть рівняння можливих хімічних реакцій H2O + P2O5 -H2O + ZNO -H2O + SO3 -CaO + Bao -BaO +

SO3 - ​

Ответы на вопрос

Отвечает Kylchik Anna.

Объяснение:

P2O5+3H2O=2H3PO4

ZnO+H2O=Zn(OH)2

SO3+H2O=H2SO4

BaO+CaO реакция не идёт

ВаО+SO3=BaSO4