Обчисліть кількість речовини солі, що утвориться у результаті взаємодії 3,65 г хлоридної КИСЛОТИ

З ферум(ІІ) оксидом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллаева Жанел.

m(HCl) = 3.65 g

N(соли) - ?

N(HCl) = 3.65 / 36.5 = 0.1 mol

          0.1 mol x mol

FeO + 2HCl = FeCl2 + H2O

           2 mol  1 mol

2:0.1 = 1:x

2x = 0.1

x = 0,05

ответ: N(FeCl2) = 0.05 mol.

где N - кол-во вещества(ню)