Обчисліть кількість речовини ферум(III) оксиду, що утвориться під час розкладання 42,8 г ферум

(III) гідроксиду (у відповіді подайте лише число без пробілів). * 1 бал

Ответы на вопрос

Отвечает Комсулева Лена.

m(Fe(OH)3) = 42.8 g

N(Fe2O3) - ?

N(Fe(OH)3) = 42.8 / 107 = 0.4 mol

0.4 mol         x mol

2Fe(OH)3 → Fe2O3 + 3H2O

2 mol            1 mol

2:0.4 = 1:x

2x = 0.4

x = 0.2

m(Fe2O3) = 0.2 * 160 = 32 g