Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: а) оксид

нітрогену(IV) → нітратна кислота → нітрат калію → нітрит калію; б) N 2 → NH 3 → N0; l NH 4 N0 3 в) N0 2 → HNO 3 → Ba(N0 3 ) 2 → KN0 3

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

4NO2+2H2O+O2=4

HNO3

2HNO3+K2CO3= 2KNO3 +CO2 +H2O

KNO3=(разложение t) = KNO2 + O2

N2+3H2=2NH3

4NH3+5O2=4NO +6H2O

4NO2+2H2O +O2=4HNO3

BaCO3+2HNO3=Ba(NO3)2+ CO2+ H2O

BA(NO3)2 +K2SO4=BaSO4(осадок) +2KNO3