40 БАЛІВ! ДОПОМОЖІТЬ ПЛІЗ Картка 1 картка 2 картка 3СКЛАСТИ РІВНЯННЯ РЕАКЦІЙ ,ЗАПИСАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ

БАЛАНС,ВИЗНАЧИТИ ЩО ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ А ЩО ОКИСЛЮЄТЬСЯ

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Саша.

 №1
 2NaOH+SO2=Na2SO3+H2O
0   +1 +5-2  +1+5-2   0 
K+H3PO4=K3PO4+H2
0                       +1
K-1e--------------K   1                   2восстоновитель
+1                  0                2
2H+2e   ------H2- 2                    1окислитель

2)2NaOH+N2O5=2NaNO3+H2O
 0      +1-1  +1-1  0
2K+2HCl=2KCl+H2
0                          +1
K-1e-----------------K     1          2   восстановитель
 +1                      0          2
2H+2e-------------H2   2          1 окислитель

3)
Ca(OH)2+SO3=CaSO4+H2O
0     +1 +6-2  +1+5-2    0 
2Na+H2SO3=Na2SO3+H2
0                         +1       
Na-1e---------------Na  1          2 восстановитель
+1                      0         2
2H+2e-------------H2 2           1 окислитель